dust8

Proč nejde uzavřít vlastní otázka v případě, že tazatel nějak sám zjistí odpověď a otázku s odpovědí potom doplní?

Odpovědi
zjentek

Uzavřít mean co/ jak?

Otázku odstraníš tak, že ji neuzavřeš, ale NAHLÁSÍŠ. Nově seš stříbrný, čili prověrku na to už máš! (; (;

Jo, zapomněl jsem ti napsat, že teď už ji uzavřít můžeš. Dal jsem ti na ni odpověď, tak ji tam NOMINUJ a máš uzamčeno! (; D; D;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Jak se otázka uzavírá, když to jde? Ničeho takového jsem si u svých otázek nikdy nevšiml.

quentos

Pomocí tzv. nominace (tlačítko pod každou z odpovědí, ale nominovat lze pouze jednu). Nominujete nejlepší odpověď a tím se otázka uzavře.