Lgee

Proč mi přijde, že nejsem z tohoto světa?

Odpovědi
led

Vážený užívateľ,
Ak chcete mať istotu, že ste z tohto sveta, čítajte noviny, zapnite si televízor a rozhlas a následne sledujte spravodajstvo. Človek z tohto sveta na tieto informácie reaguje, buď kladne, alebo záporne. Nezabudnite o týchto informáciách a vašich názoroch na ne debatovať so susedmi, známymi, priateľmi a s domácim zvieraťom.
Ak sa k tomu nedokážete vyjadriť, máte pravdu, ste z iného sveta.

Drap

Co si o tom myslí tvůj psychiatr?

zjentek

Třeba jsi normální, kdo ví… 🤷‍♂️

df

Taky mi tak přijdeš

anonym

Drogy jsou svinstvo.

quentos

Protože nejsi schopnej se načit ani takovou trivialitu, jako je čárka před „že“.

Abcdefgabc

Protože vše má svůj důvod . Tento život a naše existence zde má daleko větší a hlubší význam než si lidé mohou myslet.. lidská psychika je jak tenoučka skořápka která jak se naťukne,tak každou vteřinou hrozí,že se rozpadne úplně. Proto bychom měli často zpomalit , odložit telefony,jen tak si lehnout , koukat do stropu a nechat si úplně libovolně nenásilně proudit hlavou myšlenky takové které tam dorazí .. příroda ví nejlépe co má dělat a jak postupovat.. a pak se jim už jen musíme zcela oddat i když ne každa minuta ,den nebo moment bude vždy jen pozitivní a krásný. Lidé jsou ve shonu, nemají čas se mnohdy ani kvalitně vyspat natož nechat průtok svým myšlenkám které jsou tak nezbytné pro správnou funkci našeho duševního i fyzického zdraví.
Zkus změnit životní režim a tempo a uvidíš ,že vše se začne vykrystalizovavat a postupem času ti vše začne dávat čím dál větší a rozumnějši smysl . Čím víc pochopení a jistoty a čím méně otázek a starosti, tím ti život bude dávat větší s větši smysl, lepší nádech a doteď nepoznanou stabilitu a klid do života…
Přeji vše dobré.. věřím ,že vše zvládnes když se konečně odhodlas