zvonisek

Proč mi nevěříte, že dělám VŠ?

Studují vysokou filmovou školu a zatím snad vcelku obstojně, ale neusnout na vavřínech. Jediný předmět, který mi dělá lehčí problém je aj. V zimním semestru jsme měli 26 předmětů, za které mám zápočty na první dobrou.

Nejlepší odpověď
elkon

Protože tvé vyjadřování tomu neodpovídá. Tvé dotazy zde jsou často jak od malého dítěte.

Další odpovědi
Ametyst

26 předmětů? No nazdar, zlaté exaktní vědy. Teorii lesbických tanců také máte? Přeji hodně zdaru.

anonym

No,já si myslím že se dost často nudíš a děláš zde ze sebe hlavně kašpárka.

zjentek

Věřím ti. Držím palce. Pokud je škola také tvým přáním, tak pak i blahopřeji. (;

Mc Merkurion

… ale já ti věřím … vono v dnešním školství jde všechno …

nyjono

To je nějaká televizní škola?
Nebo co má tvá VŠ společného s televizí?

Emefej

26 předmětů v jednom semestru? Tomu nevěřím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.