Elaela

Proč mi nejde nahrát film na USB flash?

Mám USB flash kam jsem si běžně nahrál filmy. Nahrával jsem je tak, že film z PC jsem zkopíroval na flash. Klasika. Dosud vše dobře, film šel přehrát jak v PC, tak i z flash. Dříve nahrané filmy na flash stále hrají normálně, takže flash by neměl být poškozen.
Ale.
Nyní mám filmy v PC a jdou v PC přehrát. Zkopíruji filmy stejně jako dříve na flash, a na flash nejdou přehrát.
Vyzkoušeno více filmů jestli film není poškozen.
Flash je kapacitně v polovině.
Ani přeformátování filmů nepomohlo.
Kde může být prosím problém?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

To přehrávání z FLASH probíhá na PC nebo v TV? Pokud v TV, tak bych to tipl na problém s kodekem, který zkrátka TV nezná a proto jej nedokáže přehrát.

Další odpovědi
AlfonzSP

Muze jit o vadu formatovani fat32 vs NFTS. Nebo o vadu fake flash. Tj. 4GB flashka je podvodne prodavana jako verze 32GB, a ony prvni 4filmy jdou nahrat i prehrat, a pak je najednou problem v one fakove nadstavbe 5. – 32.GB.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Elaela

Přehrávání v PC, nikoli v televizi.