KájaP

Proč mi močení do bazénu přijde extrémně uspokojující, i když vím, že je to nebezpečné?

Nejlepší odpověď
marci1

V bazénu se to nedělá. ☹ Doporučuje se sprcha.
Mezi čtyřmi stěnami své koupelny může člověk dát ostych stranou a dělat věci, ke kterým by se nikdy na veřejnosti neodvážil. Močení ve sprše je jednou z nich. Močení pod proudem horké vody totiž může být poměrně příjemný zážitek.
I když se tento zvyk nemusí zdát zrovna vhodný, přesto je velmi prospěšný. Kromě hydratace těla má voda zásadní roli ve správném fungování těla. Je totiž třeba pochopit, že lidské tělo je tvořeno z více než 60 % vodou a je nutné ji pravidelně doplňovat, aby bylo zajištěno zdraví celého těla.
V prvé řadě je to velmi ekologický způsob. Věděli jste, že pokaždé, když spláchnete, vyplýtváte téměř 9 litrů pitné vody? Z ekologických důvodů je proto lepší čůrat ve sprše, abychom ušetřili vodu a chránili naši planetu.
Pro ženy je močení ve sprše také skvělým způsobem, jak eliminovat škodlivé bakterie, které se mohou dostat do pochvy. Některé ženy mají tendenci se po toaletě špatně utřít a zvyšují riziko infekce. Moč také obsahuje účinné látky schopné léčit určité infekce. Může vám pomoci léčit některé infekční choroby kůže, ale také podpořit celkový zdravý vzhled pokožky. 🙂

https://svetkre­ativity.cz/proc-je-moceni-ve-sprse-zdrave-za-tento-zvyk-se-nemusite-vubec-stydet/

Další odpovědi
elkon

Není to nebezpečné, ale jsi prase. Chtěl jsem napsat něco horšího, ale nebudu riskovat smazání.

mosoj

Nebezpečné a proč?

aliendrone

Neznám nikoho, kdo umí nahlédnou lacino do hlavy prasátka jinak, než mechanicky (sekerou, nožem, paličkou, pilkou…). To by se ti nelíbilo jednak, a druhak si myslím, že by se z „obsahu“ stejně mnoho nevyčetlo. ;) :D

GM

Protože jsi čuně?

paul1

Možná je to vzpomínka na život v plodové vodě 😁.
Četl jsem , že něco přidávají do vody a ta se při čůrání zbarví a tak odhalí „pachatele“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

mosoj: Protože až to někdo zjistí, může se to projevit na zdraví hlavně v oblasti obličeje.