CTTON

Proč mají některé celebrity bazén na soukromém ostrově u moře?

Bazén u moře postrádá jakýkoliv smysl.

Nejlepší odpověď
Edison

Najít v móři neslanou vodu je celkem problém. O nejrůznějších breberách a havěti nemluvě.

Další odpovědi
marci1

Chtějí se koupat ve „sladké“ vodě. 🙂

led

Jednoducho soli majú dosť.
Predstavte si pijete šampus a morské vlny vás zalievajú. To teda nie! Rýchlo do bazénu, kde nie sú vlny a žiadna kvapka božského nápoja nepríde k újme.

zjentek

Protože jim to nikdo nezakázal a TO JE TEN PROBLÉM! Obávám se, že ještě větší sucha proti podobným ignorantům také nepomohou. Třeba v Sin City Vegas ona FAKT VELIKÁ fontána nepřestala stříkat NIKDY ZA SUCHA (a že TAM sucho maj!!!). Zastavil ji teprve až koronavirus. Proto JÁ před kovídkem SMEKÁM! Tak proto…

(Volte zjentka a bude vody pro každého, jen někteří zle vyhodnotí, že jí je málo, to je celý..)

da ny

Mé zkušenosti jsou např. takové, že mnoho Angličanů do moře „nevleze“,
Během dovolené v jižních zemích byli jen u bazénu.
V bazénu si člověk lépe zaplave, v moři osvěží a načerpá trochu jodu (stačí i vzduch).
Také bys měl vědět, že někdy se v mořu plavat nedá/nesmí. V bazénu ano. Ve vyhřívaných i v chladnějších měsících.
V KAŽDÉM PŘÍMOŘSKÉM LETOVISKU JSOU BAZÉNY! Člověk si může vybrat a pobyt ve vodě i střídat.
Tvá otázka tedy „postrádá jakýkoliv smysl.“ Ať si v tomto směru každý dělá, co chce, včetně celebrit.
Mnohým lidem vadí trávy aryby v rybníce, v moři i další mořská „havěť“ (jak bylo zde již psáno).

Polaskova44

Na první pohled to opravdu nedává smysl, ale jak už tu zmiňovali jiní, je to kvůli tomu, že v bazénu není slaná voda. Mít na koupání vlastní bazén je celkem běžné i u lidí, kteří žijí u moře a nepatří mezi celebrity. Já jsem si například bazén přála strašně dlouho a jsem ráda, že se mi konečně splnilo, že ho máme. Letos jsme si totiž doma nechali udělat takový velký přelivový bazén od https://www.al­bixon.cz/baze­ny/prelivove/ :)

Edison

Zjentku… a proč by jim to měl někdo zakazovat? To dělali jistí… z minulosti…

zjentek

Protože jinak život pro všechny (kteří měli tu smůlu a jednou už se PROSTĚ NARODILI) nemůže fungovat. Prostě nemůže. Někteří to vědí už dnes, někteří na to naopak nedbají a ještě i dnes podnikají. Co naplat? Za ty druhé si nevybereš… tady pokud bys NÁHODOU neměl tu možnost SPRAVEDLNOST JIM NAŘÍDIT. (;

Děti dnešních dětí již nepoznají „luxus dnešních svobod“. Na vlastní pěst poznají následky demokracií a svobod. Význam svobody (v dnešním slova smyslu) již budou nuceni pojmout i s těmito, v té době již zřetelnými následky a PŘIJMOUT za „naše svobody“ ZODPOVĚDNOST. Troufám hádat, že pak přijde velice krutá doba ke každému, kdož jest bez charakteru, skutečně VELICE KRUTÁ DOBA a to jen proto, že dnes NEJSME OCHOTNI potomstvo charakteru učit. That's all… A až teprve děti dětí těchto dětí MOŽNÁ, MOŽNÁ zažijí spravedlnost a svobodu ve smyslu, jak ji znám třeba já (; a na tento IDEÁLNÍ SCÉNÁŘ v celku sázím. (;

led

zjentek, tak tej výzve na konci odpovede nemožno odolať. Dávam hlas:
„Zjentek za vodníka!
Hurá!
Nech žije vodník zjentek!“

zjentek

Již dávno není potřeba pranýřovat ty chudé. Naopak je NUTNÉ (A UPOZORŇUJE, ŽE UŽ JE dávno po dvanácté!!!) pranýřovat ty opravdu bohaté a všechny, kteří po bohatství prahnou či jen mají PODOBNÉ SKLONY.

Lede, pokud se stanete svědkem šikany, na kterou stranu se postavíte? Postavíte se za šikanované, nebo za ty druhé? Já jednoznačně za ty, kterým je potřeba pomoci. A to bez ohledu na to, jak jsem v životě dokázal pomoci sám sobě. Jen pro zajímavost – ta vlastnost je uvnitř mého já a dostal jsem ji zdarma. Tzn. NIKDE jsem se jí neučil. S takovou vlastností se rodíme. Anebo s jinou… Za co se budeme stydět a za co ne, tóóó je druhá věc.

Takže ANO, volte zjenteka… NEPROHLOUPÍTE! (;

Edison

Bóóóže… to jsou alenesmysle!! Nedej bůh být šikovný a mít díky tomu o něco víc… Víš, kam tohle rovnostářství vede? Do ZADELE!!! Proč by se někdo snažil, když mu to pak Zjentek znárodní… Pak tu budou ti, co nic nedělají a chtějí se přiživit, a ti, co nic nedělají, protože jim to Zjentek znárodní. To je ale nesmysl, co?

led

Edison, ak si prelistujete zopár strán histórie ľudstva, zbadáte, že v určitých intervaloch sa koleso ekonomických vzťahov otáča a dochádza k zmene typu vlastníctva.