Lgee

Proč má stejné slovo v angličtině tolik různých významů?

Napr. Slovo Transform znamená proměnu dám příklad je počítačová hra a počítačová hra je vylepšená počítačovým programem aby vypadala realističtěji, je to stále ta stejná hra, a je to přeměna stejně jako hra která byla zcela změněna že vypadá jinak a je to také přeměna.

Odpovědi
Pepa25

Homonyma existují nejen v angličtině, v češtině je jejich také požehnaně.

Lgee

Pepa25 – ale ono to nemá odlišný význam jen se to používá v různých významech, přesto že výsledek je jiný.

quentos

Cože?

Dochy

I tohle existuje i v dalších jazycích vč. češtiny.
Ale ty si dej bacha aby byl jasný význam toho co píšeš 😉