agentpv

Proč má registrovaný, pokročilý a bronzový člen stejnou barvu té ikonky vlevo? Není to nespravedlivé?

Dřív to tak nebylo!

Nejlepší odpověď
Molva

Zrušil bych nějaké „metály“.
Někteří si tady jen honí ego a komentují s prominutím každou pi.ovinu, jen aby měli další bodík.
Často se tady člověk nic rozumného nedozví ☹

Další odpovědi
Drap

Ne, neni. Vždyť to přece neni vůbec důležité.

Hufnágl

Když se pořádně podíváš, je tam patrný rozdíl, ale je to zavádějící.

da ny

Nespravedlnost v tom já nevidím, je to přece hlavně zábava, „hra."
Každý si tím tady prošel.
První tisícovku člověk nasbírá snadno. Brala bych to jako první
schůdek, základ v bronzu :D

nyjono

Barva stejná není, ale rozdíl by mohl být větší.

Kelt

Ať sní každý člověk cokoli, budou také exkrementy stejné. Ale není důležité tady toto řešit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.