12kolemjdouc

Proc lide ztraci cas sexem?

Na dalsi orgasmus se cela tak 20 minut tak proc vubec marnit cas

Odpovědi
Filip84

Protože jsou fysiky i duševně zdraví. Na toto se fysicky a duševně zdravý člověk ptát nemůže.

I když jsi, třeba, nemocný na hlavu a nebaví tě to dělat, tak je to zdravé na srdce, posiluje imunitu, zdravé pro prostatu, vyplavuje to endorfiny a člověk se u toho zpotí, takže je to i tělesné cvičení.

Takže, nikdo tím rozhodně čas neztrácí, ba naopak! Čas se ztrácí přemýšlením nad tím, proč hovno smrdí, a na co si dát kalhoty, když nebudeš mít nohy.

Drap

To je každého věc. Ty se zařiď podle sebe.

led

To pochopíte, až sa k tomu dostanete.

Rocker

Az trochu vyspěješ a zkusíš to,tak pochopíš…

VaclavZeman

Vidim, ze jsi jeste mlady hosik. Ale na druhou stranu, uz v tvem veku jsem myslel jen na baby.

Arne1

Protože se jim to líbí a baví je to.

cappuccino

Ztraci cas? 99% lidi si ten cas uziva!! Ale to poznas, az to sam zazijes!