talka

Proč je tolik nabídek/REKLAM na půjčky?

Místo aby se nabádalo k šetření a kupovalo se , až když se našetří. (Zase jde o PENÍZE.)

Nejlepší odpověď
anonym

Jde především o výdělek a také o to,aby se co nejvíce lidí zadlužilo.Tím pádem lidé přestanou být svým způsobem svobodní, budou snadno poslušní a manipulovatelní.

Další odpovědi
marci1

Bohužel jde o peníze a lidé jsou opravdu nerozumní, nezajímá je z čeho budou půjčku splácet. Hlavně si pořídit věci, dovolenou, vánoční dárky. Pokud nesplácí půjčku, narostou jim úroky, penále a s tím ony „firmy“, které nabízejí super výhodné půjčky počítají. Poté nastupuje exekutor a to je už úplně konec … ☹

Lamalam

Protože poskytování půjček je výnosným podnikáním.

JájsemRaibek

Denně mi chodí do spamu několik mejlů s nabídkou, vždy dám adresu blokovat a zítra zas další, je to furt dokola.
Nejlepší je, že nabízí 50–250 tisíc a schválně jsem vyplnil žádost a za dvě minuty mi došlo, že mi dají 1500 :D :D :D

štamgast

Protože ty firmy, co poskytují tyto půjčky chtějí co nejvíc vydělat.

lexx

půjčka, úvěr, leasing, kredit, splátky…toť smrtelné pasti na nerozvážné lidi co mají houno příjem a chtějí všecko hned a doživotní nesplatitelné zadlužení, jenom PRYČ od toho

ivzez

Protože je to výhodný „byznys“.
Nejvýhodnější je půjčovat zadluženým až předluženým osobám.

ReHu

No protože to je přece dobrej šolich (byznys).
A to se divíš, nebo co? Že jde zase o peníze. Vždycky jde v byznyse přece o peníze. Jinak by to nebyl byznys.

Hlada

Půjčování peněz je normální podnikání a reklama je jeho součástí. Lidé chtějí mít věci dřív, než si na ně ušetří a jsou ochotni za to zaplatit vyšší cenu. Do spotřeby tak jde víc zboží a práce, takže se tím podporuje zaměstnanost a hospodářský růst. Dokud budou zákazníci ochotni zaplatit víc, budou podnikatelé, kteří jim to umožní.

Šidlo

lebo ľudia sú

1.chudobní
2.hlúpi
3.chudobní a hlúpi
4.chamtiví
5.gambleri, shopaholici a pod.
6.neexistuje zákon regulujúci reklamy na pôžičky

plus ešte sú tu naozaj zúfalí ľudia, čo sa dostali do finančného hnoja nie vlastnou vinou a drahý štát ich v tom necháva (ak on sám nie je príčinou toho hnoja)

klapalfr

Protože se občas stane, že vás potkají nečekané výdaje a vy potřebujete třeba opravit auto, abyste se vůbec mohli dostat do práce – kdo nezažil, ten prostě nepochopí. My to letos taky zažili a dost nám vypomohla půjčka od https://www.len­dnow.cz/ . Všechno bylo vyřízeno rychle a bez problému. Mohu jen doporučit, a to nejen na nečekané výdaje.

kristýnary

Protože je spousta lidí, kteří jsou hloupí a půjčí si i na sebevětší blbost. Je to po ně mnohem pohodlnější, než se na chvíli omezit a snažit se peníze ušetřit. Já si nedokážu představit, že bych si měla půjčit třeba na dovolenou. To bych radši seděla doma a nikam nejela. Já jsem měla problém i s tím, když jsem si u https://www.gen­tlemenfin.cz/u­very/uver-pro-podnikatele/ žádala o úvěr na podnikání a to tato půjčka má nějaký smysl. V dnešní době to hold kolikrát bez půjčení peněz nejde.