Viktorie II.

Proč je nutná registrace na slovenskou verzi Odpovedi.sk?

Vím, je to otázka pro správce stránek, ale pokud jsem dobře četla některé vaše příspěvky, tak se od něj odpovědi nedočkáte.😂
Dle mého názoru by stačilo kliknout na odkaz a být tam přihlášen.

Nejlepší odpověď
Hansel

Dobrý poznatek. Podle mého názoru by bylo lepší, aby oba weby byly plně propojené a sdílely databázi uživatelských účtů i témat a lišily se pouze lokalizací. Jiné weby, které mají českou a slovenskou mutaci, to tímto způsobem dělají.

Další odpovědi
led

Je to samostatná stránka rovnakého majiteľa, s rovnakým zameraním a rovnakými pravidlami. Jediný rozdiel je v tom že na odpovedi.sk nikomu registrovaných užívateľov neprekáža používanie češtiny, aj keď je to „cudzí“ jazyk. Asi je to otázka tolerancie.

autacek

Již na odpovědi „led“ vidíte, jelikož vám odpovídá na úplně něco jiného, než se ptáte, že Slováci trpí patrně nějakým komplexem, tudíž je jednodušší, aby jejich přístupová databáze na jejich stránky byla zvlášť od té české.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

autacek, vaša poznámka je absolútne nemiestna, pretože o spôsobe prístupe a registrácie rozhoduje český majiteľ stránky.
Váš ješitný a demagogický národnostný problém si nechajte mimo tejto stránky.
Pre zaujímavosť si pozrite, že na Slovensku aj vo vládnych orgánoch a parlamente počujete v oficiálnych rečiach aj češtinu. A nikto sa tomu nediví.

quentos

led: jelikož je na odpovedi.cz daleko víc uživatelů, je taky větší pravděpodobnost, že se mezi nimi vyskytne nějaký magor. Takže asi tak. Kdyby bylo na odpovedi.sk tolik Slováků jako tady Čechů, určitě by se nějaký xenofob mezi nimi našel.

led

quentos, pôvodná snaha o vytvorenie stránky na úrovni stredoeurópskej základne + Ukrajina nevyšiel. Ukrajinská verzia odišla do stratena a slovenská je v súčasnosti dýchavičná ako pacient na ARO, do ktorého vháňajú okysličený vzduch z českých zemí, lúk a hájov… Ale príbuzní už mu chystajú jamu.

zjentek

Led, to ale vyznělo, jako kdyby Člováci boli tolerantnější než Česi. a TO VŠICHNI VÍME, JAK JEDNI TAK DRUZÍ, ŽE není pravda!

led

zjentek, súhlasím ale…
Problém je v niekoľkých málo jedincoch, ktorí svojou pubertálnou a postpubertálnou bezohľadnosťou a agresivitou zvýrazňujú svoje „JA“ na úkor ostatných.