Čecho_slovák

Proč je cizinec /z třetího světa/, který spáchá nějaký zločin v EU, považován za duševně nemocného?

Chtěl bych opět ukázat, že mám pravdu. V článku píší, cituji: Podle vyšetřovatelů vídeňského kriminálního úřadu má pachatel údajně trpět psychózou.
zdroj: https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/somalec-ve-vidni-ubodal-dve-zeny-40371960#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=s3eAB3dg4EU-202109140522&­dop_id=40371960&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
Ametyst

Protože ty zločiny jsou tak drsné a primitivně kruté, že si změkčilá západní společnost něco takoveho nedovede jinak než psychickou poruchou vysvětlit.

Další odpovědi
Alesh

No, tak určitě ne vždycky, ale třeba teď jeden z těch posledních případů, kdy ten čmoud pobodal v Německu tu zahradnici údajně jen proto, že se mu nelíbilo, že pracuje. Odpověz si sám na tuhle otázku: Je normální někdo, kdo někoho pobodá jen proto, že se mu nelíbí, že pracuje?
Jo, samozřejmě, že za tímhle případem může být i nábožensky motivovaný terorismus, ale pokud se to neprokáže, tak podle mě jiná varianta, než že je to magor, už existovat nemůže.

Rokio

Je to nesmysl. Záleží na příčetnosti v době spáchání trestného činu. Některý cizinec je označen za duševně nemocného, pokud v rámci poruchy spáchá zločin v EU, jiný ne.

Pepa25

Někdy je, někdy není – podle konkrétní situace (u vrahů z většiné společnosti to je úplně stejné). Samozřejmě média budou informovat s pohoršením jen o těch případech, kdy to pachatel na duševní nemoc uhraje.

Mimochodem tento web není proto, aby někdo něco ukazoval …

JežíšKristus

Všichni cizozemci jsou duševně nemocní! Kdo je chytrý, jde žít do Čechie! 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Bez té druhé čárky to připouští dva výklady.
Proč je cizinec /z třetího světa/, který spáchá nějaký zločin v EU, považován za duševně nemocného?
Nebo Proč je cizinec /z třetího světa/, který spáchá nějaký zločin, v EU považován za duševně nemocného?

A teď abych si domýšlel.

Dochy

Zdroj? Pochybuju, že někoho prohlásili za duševně nemocného jen proto že přišel z ciziny.

Ametyst

Západní společnost je už tak změkčilá a naivní, že když ilegál řekne, že je ze Sýrie a ze chce pro sebe a svou rodinu byt, tak ho dostane. Přitom vůbec nemusí jít o Syřana: ilegálové si pečlivě odstřihnou i štítky na košili, aby nikdo nepoznal, odkud jsou. Lžou jako když tiskne, ale je jim vyhověno. Když lžou, že byli mučeni, ujme se jich místo policie doktor, a napíše jim trvalou invaliditu na hlavu.