dust8

Proč HBO dodatečně cenzurovalo jeden nejmenovaný dokument? Ocitáme se ve věku cenzury?

Doplňuji: Jde o dokument https://www.csfd­.cz/film/401302-nevyjasnene-zlociny-roberta-dursta/prehled/

Živě si pamatuji scénu plačícího policisty, který se tím zabýval, který si myslel, že osobně v případu selhal a celá scéna byla velmi emotivní to bylo v době když jsem dokument viděl před pár lety. Nyní na HBO Go tato scéna a mám pocit, že i pár dalších úplně chybí a byla vystřižena.

Nejlepší odpověď
quentos

Jestli sis nevšim, cenzura už je dávno, resp. ani po sametce nepřestala.

Další odpovědi
ElonMusk

Cenzura se šíří postupně z Odpovědí, přes Bělorusko až do Silicon Valley.

elkon

A proč se ptáš tady, zeptej se u nich.

Mc Merkurion

… ni, když nechceš jmenovat, jak tomu máme věřit ???

CTTON

Když ani nedáš zdroj?

CTTON

Quentos : že sem si nevšiml..

Mc Merkurion

… tak to jsi asi málo všímavej, kór, když se o ní mluví veřejně …