Marty Koller

Proč dnešní mladý lidé tvrdí, že alkohol je horší než marihuana?

Proč si všichni myslí, že je to pro zdraví dobré? Všichni to tvrdí.

Třeba řeknou, že pivo je droga, a marihuanu si klidně hulí.

Nejlepší odpověď
elkon

To jsou zase bláboly.

Další odpovědi
da ny

Všichni?
Naštěstí, takové mladé lidi neznám a znám jich dost…
Obojí stojí za dvě věci. Vše je závislé na míře a četnosti konzumace
Po marihuaně jsou někteří, asi dříve „v rauši“ ;) Těch piv by někteří museli zdolat více a jsou jako průtokový ohřívač (protáhnou a zatíží močové ústrojí a ledviny).Jiného položí dvě dvanáctky.

magorvkleci

Důvodem je snaha o legalizaci užívání drog.
Ohledně povolení nebo tolerance alkoholu si myslím, že jistou „výhodou“ v tomto směru je jednak skutečnost, že se intoxikace alkoholem z hlediska prosazování zákona celkem snadno prokazuje a měří, jednak to, že účinky alkoholu jsou ve většinové genetické skupině obyvatel určitého státu celkem konzistentní (zatímco psychoaktivní látky v jiných drogách jsou složitější a jejich účinek na jednotlivce se i při stejném složení a koncentraci může lišit) a nakonec snad i to, že utajení nelegální výroby alkoholu je relativně snadné.

paul1

Droga jsou oboje. Marihuana někomu pomáhá v nemoci. O alkoholu takovou informaci nemám.

Marty Koller

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Vole, když to neumíš, tak to nedělej. Stále dokazuješ že jsi vidlák.

Marty Koller

Elkon: Proč jsi k lidem tak krutý. Buď normální a měj city.

zjentek

Koller, prosím neplést krutost se sebeláskou jenž je ekvivalentem k chamtivosti.

Marty Koller

Elkon: úplně normální otázka, alespoň nepodávám agresivní odpovědi

quentos

Jasně, ta tvoje první reakce v diskuzi vůbec nebyla agresivní…

zjentek

Reakce na obranu kOLLERA: Jasně, oko za oko- jediné funkční řešení sfinstva světa. Až to slušní a uctiví pochopí a aplikují, elkoňi už tu s námi nebudou a ty nebudeš mít o čem psát.

Marty Koller

Quenton: proč se ho zastáváš za to jak se ke všem chová.

elkon

Ty nejsi schopen dát žádnou odpověď. Možná tak něco trapného o prostitutkách.

elkon

Svým kladným palcem jsi sám potvrdil, že nevíš co chceš.

Marty Koller

Elkon: jo ty jejich bláboly