Anonym012

Přítelkyně, která nechce jet na dovolenou, opravdu jet nechce?

Zaplatí si dovolenou za 11 tisíc, každý den dře v práci a několikrát řekla, že jede a pak zas, že nejede. Zase si to rozmyslela, že nejede (otravuje ji bývalej, které ho chce prej).

Otázka zní.. chce opravdu jet?

Jede se za dva týdny a už je to potřeba řešit (nedělá mi problém tam vybrat někoho jiného, ale přepsat v cestovce se to dá jen 1×)

Nejlepší odpověď
zjentek

Ano, nechce. Vem toho jejího a ji nechte doma. Pak jí povykládáte, jak bylo.

Další odpovědi
autacek

Tvá přítelkyně nechce tebe, ale svého
bývalého, který o ni též jeví zájem.

Otázka je, proč ji tedy nekopneš do zadnice a nejedeš tam s někým jiným?

Může se podbízet odpověď, že ji máš rád, ovšem to je jen tvůj problém, pokud ona dává přednost někomu jinému.

Já bych tedy radil udělat si hezkou dovču s kámošem, nebo ještě lépe s jinou slečnou, u které může přeskočit jiskra a co ty víš, po návratu může být všechno jinak.

sesednizkola

To jsi tak zoufalej, ze s ni ještě jsi? Kopni ji do zadku a najdi si jinou,děláš nam chlapům svým chováním jenom ostudu.

yuko

Holka nevi, co chce. Na dovolenou by chtela, ale nevi, jestli s nim nebo s tebou. A tak je mozne, ze pojede s nim a uplne jinam. Rekni ji, ze pokud nejede, tak to prepis na jinou kocku, ktera bude na rozdil od ni stestim bez sebe.

klumprt

Pokud si to zaplatila sama, řek bych jí, dělej jak myslíš. A jel bych třeba sám.