Přispíváte do diskuzí na webu novinky.cz? Co si o nich myslíte?

Mně přijde, že člověk s jiným názorem se tam dlouho neohřeje. Je tam dost nostalgiků ke starému režimu, ale to je jen můj postřeh. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nepřispívám. Vzhledem k jednobarevnosti názorů (včetně „naklikaných bodů“) jsem přesvědčen, že zrovna tato diskuse je masivně zneužívána trolly …

Další odpovědi
Kepler

Zásadně nepřispívám. Diskutéří často bývají vulgární a o problematice nic nevědí.

nyjono

Nepřisívám.
Je to jako diskuze v hospodě po víc pivech.

Kajoch

Nepřispívám,ale sleduji…a doporučuji!!!

Emefej

Nepřispívám a poslední dobu už tamní dikuze ani nečtu. Schází se tam tvrdé jádro té nejhorší diskutérské spodiny. Řada diskutujících zcela zjevně nechápe smysl článků, ke kterým se vyjadřuje.

quentos

Občas ano, obvykle abych se vysmál autorům článku za ty chyby, které sekají téměř v každém článku. Jinak ta „diskuze“ jako taková je pěkná žumpa.

aliendrone

Nečtu, nesleduji, nepřispívám. Jediné, čeho jsem si všiml (v kontextu dotazu), že ohledné IT technologií jsou odpovědi na ˇ"Živě" TOTÁLNĚ NANIC, dokonce tak, že by si mohly vzít jako vzorový příklad „jak na to“ dokonce i tento web. A přitom je Google cpe do výsledu vyhledávání obvykle TOP, zkrátka děs a bída partyzán! :)

Hele, tady se najdou jedinci, kterým to myslí a STEJNĚ je nedokážu přesvědčit o různých věcech. Jaký smysl by pak mělo plýtvat energií na diskuzní dementy? ;) :D :D

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

Tomáš1234

Nepřispívám. Ze zvědavosti jsem tam občas nakoukl a přijde mi, že tam probíhá něco jako politická agitace.