CTTON

Předávají si emaily takové informace?

Jako jaký text přeposlal někdo na nějaký určitý email tak zda si třeba seznam, Gmail, Yahoo posílají emaily které byly poslané z jejich schranek.
--

  1. Napsal jste nesmysl.
  2. Co jsou takové informace?

Nejlepší odpověď
Edison

Prosimtě… přečti si to po sobě a zkus sám sebe pochopit… To je zase naprosto nesrozumitelnej blábol…

Další odpovědi
Drap

o to blábolíš? Proč by si něco posílali? K čemu by to bylo dobré?

Arne1

Ač jsem ex-ajťák a email byl můj denodenní chléb, tak tomuto dotazu opravdu nerozumím.

anonym

Otázka je zcela nesrozumitelná, ale zkusím odpověď vystřelit od boku:

Ano, jako červený.