Hufnágl

Poznáte film podle stručného popisu?

Po zaprášené cestě jede pohřební vůz tažený koňmi do kopce na hřbitov. Než dorazí na hřbitov, jeden muž z posádky střílí napravo do levého horního okna.
Přepadenou vesnici chrání několik ozbrojených lidí.
Jeden z mužů umí dobře házet nožem.
Vesnicí osvobodí od banditů

Nejlepší odpověď
zbyndo

Chápem tie stručne odpovede,neviem si predstaviť že by niekto nepoznal vestern storočia

Další odpovědi
Schluker

Ano, poznám.

Edison

Samozřejmě.

Edison

Zbyňdo, Nevím, ale asi znáš málo westernů. Těžko soudit, který je ten nej…

Hufnágl

Tak to tedy žasnu.

zjentek

A uměl tam někdo i na harmoniku? To bych asi věděl… ale jestli má zbyňda pravdu a je to western storočja, tak to musí bejt jedině Hodný, zlý a ošklivý, ne?

quentos

Jak ses zeptal, takovýs dostal odpovědi. Že z nás děláš kretény ty, to je v pořádku, ale jakmile se situace obrátí, to se divíš, co?

Hufnágl

Jak si uhádl, že dělám to, co jsi napsal o sobě a dalším?