JamesCZ

Požáry po celém světě?

Zdravím,
mohl by mi prosím někdo vysvětlit, ty požáry co se dějí teď po celém světě. Děje se to každý rok, akorát letos toho je moc, nebo je to něco neobvyklého? Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Lesní požáry vždycky byly a vždycky budou. Opravdu se ale zdá, že letos je jich víc. Zřejmě to souvisí s globální změnou klimatu. Vody na Zemi neubývá, ale srážky padají někde jinde, než dříve. Proto ta sucha.

Další odpovědi
zjentek

Ještě v minulém století byla Země taková živá, hravá… Teď, ve 21. stol. mám spíše pocit, že snad trpí jakýmsi syndromem vyhoření.

mosoj

Lidstvo Zemi zničilo. Nebo jinak: Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá. Pro plebejce našeho ražení, již na Zemi místo nebude..