Povedlo se týmu Odpovedi.cz, že úpravy povedou ke spravedlivějšímu ohodnocení kvalitních otázek i odpovědí?

Milí uživatelé,

rádi bychom vás informovali o změnách bodového systému.

Chtěli bychom vás více motivovat k hodnocení a kladení kvalitních otázek, a proto byl zvýšen maximální počet bodů za získání hvězdiček pro kvalitní otázku z původních tří na deset.

Před několika týdny jsme snížili počet palců, které můžete udělit jednomu uživateli za den, z počtu pěti na dva. Reagovali jsme tím na časté podněty uživatelů, kteří upozorňovali na vzájemné udělování palců mezi uživateli pouze za účelem získání většího počtu bodů.

Tabulku s přehledem bodování a denních limitů naleznete zde.

Věříme, že tyto úpravy povedou ke spravedlivějšímu ohodnocení kvalitních otázek i odpovědí.

Tým Odpovědi.cz

Můj názor je, že se jim to vůbec nepovedlo!

Nejlepší odpověď
marci1

Je to super. Akorát těch hodnocení a kladení kvalitních otázek je nějak méně. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že tak napůl. Na jedné straně tady nepadá tak absurdní množství bodů za každou blbost, ale na druhé straně zase scházejí body na adekvátní hodnocení těch dobrých odpovědí. Takže i ty zůstávají bez bodu, jen se občas dočkají omluvy v diskuzi, že palečky došly.

Dismas

Dokud tu bude takový materiál jako ty, Drap a sebekriticky přiznávám, že i já, tak tu kvalitní otázky zkrátka nebudou.

anonym

myslím, že se přeci jen něco povedlo. novější uživatelé, kteří by chtěli, se bodově nikdy nevyrovnají v žebříčcích na ty, kteří tu jsou déle. za 5 let nasbírat 100 tisíc je masakr

mosoj

Nevím jak dlouho to platí, nesleduji to. Nicméně když se rozhlédnu po otázkách, tak hned tak nikomu hvězdičku nedám. Děkuji za upozornění.

cynique

Nepovedlo. Zdejší lajkovací talibán to nijak neohrozilo.