Reganois

Považujete za zodpovědné z pozice předsedy vlády vůbec zvažovat odvolání ministra zdravotnictví, respektive školství?

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/babis-ma-ve-stredu-vyhodit-blatneho-i-plagu-40356118#dop_­ab_variant=444130&dop­_source_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&dop_req_id=FUb­v4bjyvKi-202104061426&­dop_id=40356118&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Vzhledem k tomu, že ministr zdravotnictví nyní čelí náročné situaci a výměna jeho a jeho týmu by byla jen další brzdou, než by se zapracoval nový tým. A kdo do toho půjde?

To samé se dá asi použít i u ministra školství.

Nejlepší odpověď
mosoj

U ministra školství nevím. Tento školní rok je stejně v háji , děti a studenti se stejně již nic nenaučí a není to vinou ministra. U ministra zdravotnictví je to něco jiného. Tento ministr nechává očkovat občany ČR vakcínou o které se ví a vědělo!!, že je smrtelně nebezpečná pro určitý okruh lidí. Handluje politiku za zdraví občanů ČR.

Další odpovědi
elkon

Není to naše věc. Ale rozumné to v dané chvíli není.

Tomáš1234

Tohle jsou politické hry AB. Tady vůbec nejde o to, co ti dotyční udělali nebo naopak neudělali. Vůbec nejde o to, jaký vliv to bude mít na jejich resorty.

Důvod pro jejich odvolání si AB samozřejmě najde. Nebo vymyslí. Vždyť to je jedno. Hlavně že tam bude mít loajálnější lidi.

Fakt hnus tohle.

Drap

Neznáme všechny okolnosti a ani nám nepřísluší do toho mluvit. Jednou jsme si premiéra zvolili, ať už jsme ho volili, nebo ne, tak musíme počítat, že bude dělat třeba i věci, které se nám nelíbí.

aliendrone

Mně to přijde spíše symptomatické pro dem(ent)okracii. Prostě Bureš tak dlouho a přepečlive vybíral koho navrhne ke jmenování, až to totálně zvoral. Mnohokrát, nwm už kolikrát. To se musí NAPRAVIT. Také nwm POKOLIKÁTÉ už. :D :D :D

Samozřejmě mají pravdu ti, kteří tvrdí, že NEVÍME CO konkrétně za odvoláváním stojí. S vyjímkou obligátnéch pindů pro blbečky (tím myslím ovčany) o „nespokojenosti s výkonem funkce“.

Hele, já jsem už roky s výkonem funkce NESPOKOJEN – a CO? Odvolávám se snad? NEODVOLÁM ani za zlaté prase přirozen-!! ;) :D :D

plebs

Od sametu bylo 20 ministrů zdravotnictví zda jich bude ještě trochu více nevadí je to Český kolorit, po volbách se ministr zase změní třetina občanů bude jásat třetina vrčet a zbytku je to jedno.

Nassin

Já bych osobně takové lidi, kteří mají být odvolání, nesnesl v kolektivu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Mně spíš příjde šílené, že o konci ministra zdravotnictví se už mluví tak dlouho a neskončil zřejmě jen proto, že je problém najít sebevraha, co by to po něm vzal.

Mc Merkurion

@Pepo: to je podle mně přesně ten důvod, proč tam vydržel tak dlouho !!!

Reganois

elkon: Moment, vždyť je to problém naší české vlády (která disponuje politickou mocí), i tak to není naše věc? Nebo…teď tomu opravdu upřímně nerozumím :D