Kazatel

Použijete deštník proti drahotě?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ten deštník je modrý a nápadně připomíná ptáka. Takže NE, díky, pod takovým deštníkem by jeden mohl KRUTĚ USCHNOUT!

Další odpovědi
aliendrone

Nevím co to je, nějaká nová zlodějna ve prospěch Ukrajiny/Ukrajinců? ;) :)

rrihamirek1

rekneme uz NE fialove drahote!!

Moccaa

Klobása za 55 korun, zrzek za 60 korun, suvenýr (pamětní puk) za 230 korun, lupen 180 korun. Zatím to ještě jde, synku.

Pepa25

Špatná otázka: použijí ho všichni, protože se vztahuje na všechny (a nejvíc bohužel zase důchodci viz mimořádné valorizace).
(pokud by byla otázka, jaká opatření jsou lepší nebo efektivnější, pak by se dalo odpovědět smysluplněji)