FlAsh_7

Postíte se dnes?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne (jako každý rok). Z hlediska zdravého životního stylu snad není většího nesmyslu než celý den hladovět a večer se pak narvat k prasknutí.

Další odpovědi
hapiky

Já beru střední cestu. Do večeře žádné maso, uzeniny, paštiky atd. Je dobré trochu uvolnit žaludek(od tučného), aby tam byl večer dostatek prostoru.

Drap

Ne

paul1

Tak částečně, manželka to hlídá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

K obědu si dám pouze hrachovou polévku.Kapr byl v dřívějších dobách postní jídlo a lidé jedli vepřové.Odkaz sem dávat nebudu,protože zajímavý článek napsal spisovatel Vondruška na jednom tzv.proruském webu,tak aby to nějaký uvědomělý mládežník ještě nesmazal.