Savier

Poslali jste někdy omylem textovou zprávu nesprávné osobě?

Třeba i nějakou trapnou? Něco ve smyslu „miláčku, už se na tebe v postýlce těším“.

Odpovědi
Tonda Káňa

Ano, když jsem si chtěl od známého půjčit pár litrů, tak jsem tu SMSku omylem poslal tehdější manželce. No, asi je ti jasné, jaké to pak doma bylo… 😂

No pak mi třeba máma poslala nějaké zprávy, které psala kamarádkám, ale tak to se asi stalo někdy každému.

Drap

Stalo, nic trapného.

elkon

Ne. To bych si pamatoval.

cappuccino

Ne. Ale ve filmu „Libas jako buh“ me prave ta scenka dost pobavila:)

Adam Otte

Ne.

Yarda1

Snad ještě ne, ale mně jich už několik přišlo. Například si ode mne někdo objednával dodávku piva do bufetu, zajištění exkurze, chtěl si koupit mé auto, jedna se chtěla nakvartýrovat do mého mlýna (žádný nemám), jedna zpráva začínala slovem „Lásko“…
Když takové zprávy zjistím, vždy slušně odpovím, že odesilatel brečí dobře ale na špatném hrobě.

Statečna Ema

Miláčku už se na tebe postýlce těším