Super guy

Porušuje civilista zákon, když nosí současnou vojenskou uniformu, tedy maskáče vz. 95?

Odpovědi
led

Myslím, že pokiaľ nemá na tejto vyradenej uniforme vojenské označenia, zákon neporušuje. Maskáče sa predávajú aj v obchodoch s použitým textilom, a v obchodoch pre „bojové hry“ (nepamätám si presný názov tohto typu „hrania sa na vojakov“)

Zakázané je používanie dnešnej policajnej uniformy nepolicajtami – civilnými osobami

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mate-nazor-na-to-kdyz-civilista-nosi-maskacovou-uniformu
Proč by proboha porušoval zákon?