tezkyfrantik

Poradíte jak sbalit slečnu, která pracuje v Lidlu?

Čím ji zaujmout? Čím ji přesvědčit v jejím pracovním vytížení, že nejsem zákazník, ale ten, kdo se ji snaží sbalit?

Nejlepší odpověď
da ny

Je smutné, že nevíte, jak do toho. Musíte být připravený n vše/neúspěch.
Těch vtipálků a „otrapů“ si jistě „užije“, až dost. :)
Nejprve byste se měl pokusit o seznámení, jestli se Vám ji vůbec podaří „sbalit“,,
je ve hvězdách. Zatím jio můžete pozvat max. na kávu v kelímku a na procházku.
Hůř, než, že Vás odmítne nebude. ;) Může být zadaná aj.

Další odpovědi
Drap

Zkus to stejně jako slečnu z Penny, nebo Kauflandu.

zjentek

Na sladké, jak jinak! Na XXL špagety ji asi neutáhneš, ani na to ostatní „nafukovací“ zboží. A je pro tebe krásná? Nebo sympatická? To je celkem zásadní. Bo jestli jen potřebuješ #lehkyfrantik, tak musíš lítat po Lidlu od svitu do mrku, dnes a denně, dokud ji neutáhneš, no… Snaž se frantik! (; D; D;

Nassin

Zaujmout se dá ledačíms. Pokud je u pokladny, kup Merci nebo Raffaello a po zaplacení ji sladkosti s úsměvem předej se slovy „pro vás“.

mosoj

Zalídluj a uvidíš.

df

Kdyby se mi líbila a uvažoval bych o seznámení, tak bych se ji zeptal, jestli je zadána. A jestli jo, tak bych ji nechal na pokoji.

Jak by se ti líbilo, kdyby někdo dělal do tvojí holky?

elkon

Když nevíš jak sbalit holku, tak na to ještě nemáš. Nikdy mě nenapadlo, na takovou věc se ptát cizích lidí. To jsou automatické reakce.

Matox8

Možná se jen slušně zeptat, jestli by s tebou nešla někde ven na kávu nebo tak. Nic horšího než odmítnutí být nemůže a určitě bych nezkoušel nějaké „ověřené balicí hlášky“, to budeš za úchyla

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.