jirka F

Popřejete mně k zítřejšímu svátku (24. 4.) vše dobré, nebo naopak ne?

Já také přeju k zítřejšímu svátku vše dobré všem Jirkům.

Nejlepší odpověď
annas

d) jiná možnost

Otázku jstse napsal správně, v anketě jste "svaté " vyměnil.

Svatý Jiří vstal, zemi odmykal, aby tráva rostla, tráva zelená. a v ní se objevilo hodně kvítí …

Jaro je v plném proudu, vylézají hadi a štíři . Snad se vyplní i další pranostika, že sucho před Jiřím, mokro po něm.

Přejí jen všechno dobré, užijte si svůj svátek v pohodě a ve zdraví. Ať vás žádný „had“ neohrozí.

Další odpovědi
iceT

d) jiná možnost

Podle mého kalendáře je Jiřího až zejtra

marci1

d) jiná možnost

Milí Vojtěchové a Vojtíšci, vše nejlepší k dnešnímu svátku! 🙂

elkon

d) jiná možnost

To na tom musíš být hodně špatně, když si o to musíš říkat.

michalds

a) ano,popřeju ti vše nejlepší k dnešnímu svátku

Ano, ale k zítřejšímu. Ne k dnešnímu. Máš to přehozený.

Rokio

d) jiná možnost

Přeji ti předem vše nejlepší k svátku, Jiří!

Ať máš dobré zdraví, hodně štěstí, co nejvíce dobře prožitých budoucích let a ať se ti splní všechny tvé cíle!

Kelt

c) ne neznnám tě nikdy v životě jsem tě neviděl tak proč ti mám přát

A navíc mám bratra Jiřího a taky si nepřejeme, tak proč zrovna tobě. Znám mnoho dalších Jiříků a Jurů, kterým bych mohl popřát, ale aby si o to někdo žádal, to není dobré a o něčem to svědčí.

quentos

b) ne,chcípni potvoro

Ne, protože ses ještě neodnaučil dělat ankety. Zjevně ti nevadí, že vzhledem k tomu, že ankety nelze moderovat, ty tvoje chyby tady budou bít všechny do očí. Za čárkou se dělá mezera, oslovení („potvoro“) oddělujeme čárkou… a mohl bych pokračovat. Mimochodem jednou (správně) napsat za „ne“ čárku a podruhé ne, to už svědčí o naprosté ignoranci.

Drap

d) jiná možnost

K zítřejšímu tži popřeji rád, ale k dnešnímu Vojtěchovi ti přát nebudu.

Arne1

a) ano,popřeju ti vše nejlepší k dnešnímu svátku

(k zítřejšímu)
Ano, my Jiříci bychom měli držet pohromadě

da ny

d) jiná možnost

Když už jsi na sebe upozornil, přeji Ti dnes 24/4 vše nejlepší k jmeninám.
Ať se daří a prima den 😁

paul1

a) ano,popřeju ti vše nejlepší k dnešnímu svátku

Vše nejlepší k zítřejšímu svátku, hlavně hodně zdravíčka. Před vojnou jsem měl kamaráda,
také byl Jirka F. Dávno jsem ho neviděl, tak aspoň touto cestou mu přeji vše nejlepší. Pavel

jirka F

iceT: Teď mně to došlo že je to až zítra omlouvám se za chybu a otázku dle toho upravím.

jirka F

anketa se bohužel upravit nedá.Takže to berte jako zítra.