dust8

Pomohl vám někdy restart routeru či switche, když vám nešel internet? Proč to konkrétně může pomoci?

Odpovědi
Kepler

Nevím, u interfernetu jsem to nezkoušel, ale mám tam od providera i TV (IPTV), která občas zastávkuje, kdy odpojení a opětné připojení elektr. sítě pomůže.

Imbecil.cz

Mně to spoustukrát pomohlo, ale abych pravdu řekl, nejsem si 100% jist, proč. Napadá mě jediný rozumný důvod. Vzhledem k tomu, že se připojuji přes 4G, tak možná při vypnutí a zapnutí routeru se připojí k jinému vysílači.