Kryšpín

Polovina řidičů za jízdy telefonuje, píše SMS ap. Je to nutnost, neb risk?

Polovina mistrů za jízdy do třiceti let se nevěnuje řízení a způsobuje těžké dopravní nehody, rovněž v této skupině 50% nepoužívá blinkry. Jak to hodnotit?

Quentos, děkuji za připomínku, napsal jsem si –5 a přítelkyně / sponzorka, nocležnice, kuchařka a obdivovatelka mistrů volantů / trest, třikrát bez večeře a obcování. Jinak občas jezdím bez blinkrů, mastím si to i přes 200, když to zaplatím na uzavřeném okruhu

Nejlepší odpověď
mosoj

je to risk pohrdání okolím

Především je to hloupost, nezkušenost, bezohlednost a chybí pud sebezáchovy.

Další odpovědi
Drap

Musí se hodně stihnout

Chybí jiná odpověď. Zajímalo by mne, odkud je ta informace že 50% řidičů nepoužívá blinkry a že 50% řidičů za jízdy telefonuje. Tyto údaje jsou nesmyslné a vycucané z prstu. Já osobně zřejmě potkávám jiné řidiče.

quentos

mladí mají lepší postřeh většinou to vyjde bez nehod

Hlavně že používáš knižní spojky, a přitom nezvládáš ani základní interpunkci. „mladí mají lepší postřeh většinou to vyjde bez nehod“ – to fakt řekneš bez pauzy na jeden nádech? „mě je to fuk patří to k dopravě“ – totéž, o mě/mně ani nemluvě…
A před interpunkcí včetně otazníků se FAKT nepíše mezera. „Interpunkční znaménka — tečka, čárka, otazník, vykřičník, dvojtečka a středník — se píší těsně k předcházejícímu slovu, k němuž věcně a gramaticky patří…“ (http://nase-rec.ujc.cas.cz/ar­chiv.php?art=5529)

Zdroj: http://nase-rec.ujc.cas.cz/ar­chiv.php?art=5529

hady17

je to risk pohrdání okolím

nyjono

Souhlas s Dochy.
Dodávám, protože na to s…u. Všechna pravidla a zásady jim jsou naprosto volný.

Dochy

Nemám rád nesmyslné a chybně postavené ankety. Proč nutíš lidi k Tebou vybraným odpovědím, když je spousta dalších možností co si člověk může myslet? To je jako jít k demokratickým volbám, kde si mohu vybrat zda budu volit KSČ nebo KSČ.

mosoj

Možná, že polovina řidičů píše SMS, ale jedno vím určitě, více než polovina řidičů nedodržuje dopravní předpisy a to vyjde nastejno.

Nemám rád řidiče co nedodržují dopravní předpisy.