tvaruzekcz

Pokud ženy mají vždy pravdu, co se stane, když mají dvě ženy jiný názor?

Nejlepší odpověď
marci1

Každá má tu svoji pravdu a je škoda, že zejména tchyně a snachy tohle někdy nedokáží pochopit. Co potom muž? Ke které se má přiklonit, když se bojí obou? Nejlépe k žádné a po anglicku se raději ztratit z jejich dosahu a to jak hlasového, tak mobilu!!! 🙂

Další odpovědi
podger

Logický svět: 1+0=1 ; 1×0=0 ; nevýhodou tohoto přístupu je, že došlo ke ztrátě informace. Znám hodnotu výstupu, ale už nedovedu s jistotou říci, v jakém stavu byly vstupy v době výstupu. Jinými slovy – muži minulost nevlastní.

Ženy zásadně společenské informace neztrácejí, tedy:
0+1 = 1+0 = ((1+0) to mám od Bláži ) + ((0+1) Jarča) + ((1+0) a Karel říkal) + …
Vidíte? Žádná informace se neztratila, Vše se dá zrekonstruovat tam i nazpět. V důsledku tohoto důkazu můžeme udělat jediný závěr:
ŽENY MAJÍ VŽDY PRAVDU, I KDYŽ MAJÍ NAVZÁJEM ROZDÍLNÝ NÁZOR
Pokud vám to nevychází, patrně jste nezanesl parametr, ale ty jsi mi slíbil

aliendrone

Jo milej zlatej, o tom by se daly napsat traktáty. Nikdo mi nevymluví, že právě takhle (pozorováním tebou popsané situace) dospěl jeden přemýšlivý muž k poměrně dosti zásadním a v konečném výsledku zhoubným závěrům. Možná jsi něco slyšel o Marxovic Karlíkovi, ne? Vážně myslíš, že předobraz jeho dialektiky „TEZE + ANTITEZE = SYNTÉZA“ neměl reálný základ (přesněji příklad) v životě a je čistě analyticky vyfabulovaným produktem myšlení? ;) :D :D

Já to rozepíši podrobně.

1. žena (teze) + 2. žena (antiteze) = SYNTÉZA, tedy situace, kdy unisono OBĚ dospějí k závěru, že: „Stejně je to TVOJE vina/chyba…“ a pak se ukáže, co v tobě doopravdy je. :)

Slabé kusy (většina) v hrůze prchají, ti silnější (chabá menšina) se pokouší obhájit, marně blekotajíc LOGICKÉ argumenty (BLÁZNI!), že to tak není. No a ti opravdu silní (takoví, kde sice dojde ke stejnému „dialektickému procesu“, nicméně ženy se NEODVÁŽÍ jeho výsledek prezentovat nahlas a jen si ho potichu někde v ústraní špitají), no tak ti jsou krvavým písmem vepsáni v knize extrémně ohrožených druhů, zralých na vyhynutí! ;) :D :D

Lurius

Někdo kdysi řekl, že pravd je tolik co lidí

hapiky

Bod č. 1. Žena má vždy pravdu.
Bod č. 2. Když ji nemá, platí bod č.1.

led

Dám ďalší názor na vašu otázku (na rozdiel od jedinej zatiaľ odpovedajúcej ženy)
Podľa formulácie v otázke „když mají dvě ženy jiný názor“, môžem ju chápať ako … majú

a/ rovnaký názor iný než je váš názor, v zmysle tvrdenia "ženy mají vždy pravdu"platí, že majú pravdu

b/ „když mají dvě ženy každá jiný názor“ a majú rozdielne názory, neplatí tvrdenie „ženy mají vždy pravdu“, ale majú vždy pravdu zo svojho hľadiska (viď odpoveď marci1)

Vedecké vysvetlenie odpovedajúcich mužov potvrdzuje :
„Žena má vždy pravdu, aj za predpokladu, že pravdu nemá.“

Dochy

Namazaný krajíc padne vždy namazanou stranou dolů. Kočka dopadne vždy na všechny čtyři. Co se stane, pokud kočce přivážeš namazaný krajíc na záda a shodíš ze 3. patra?

Ametyst

Pokud mají dvě ženy různý názor, je to normální. Jde o to, aby je oba mohly říct nahlas. Když se jedna žena snaží věcně argumentovat, a druhá zná jen osobní útoky, protože na její straně věcné argumenty nejsou, uděláte si obrázek. Nevím, co je zase za hloupé přísloví, že ženy mají vždycky pravdu. Spousta zla vzešlo z falešných a hloupých přísloví.

dubraro

Najdou nějakého muže, kterého obviní.

zjentek

Zpravidla se stane nějaká ta nevěra.

Kepler

Představte si to sci-fi!
První žena: jsem já to ale magor, samozřejmě máš pravdu!
Druhá žena: ne to já jsem ta blbka, pravdu máš ty, sorry!
A dvě pravdy se v slzách obejmou---

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.