Rokio

Pokud vstoupím do bordelu, můžu tam začít dělat bordel?

Co když mi pak vyhazovač řekne, abych tam bordel nedělal. Pak se mě zeptá, kde to jsme? V nějakém bordelu? Poté mě vyhodí a řekne mi, abych šel bordel dělat někam jinak. Toto není žádný bordel.

Nejlepší odpověď
Lotr2008

Tato otázka je velmi hloupá.

Další odpovědi
Drap

Můžeš to zkusit. Vyhazovač s tebou nijak dlouze diskutovat nebude, hned tě vyhodí a při nejlepším ti přidá ještě pár facek a několik kopanců.

Marty Koller

Nejraději bych šel s tebou🥵🥵🥵🥵❤️

cappuccino

Myslim si, ze vyhazovac by si s tebou hodne rychle poradil!

Roman71

Jakýpak bordel? To je přece slušný podnik.. nebo se pletu?
Ale jestli jdete dělat bordel do bordelu, pak to bude bordel na druhou.

:D

OmylCZ

Wtf kámo co bereš?

Marty Koller

Quentos: Jakej multi profil😂😂😂😂když já ani nevím jak vytvořit druhý profil. Tak za psychickou poruchu nemůžu, proč si myslíš že se chovám jako Rokio? 😂😂😂Ach bože se tak směji.

Marty Koller

Lotr2008: já tam ale někdy půjdu! Ty jsi na tohle už starší. Je to moje parketa můžu si tam najít i oblíbený typ holky.

quentos

Takže multiprofil. Tím ses prozradil. Když už obsluhuješ dva rofily u jedné otázky, holt se musí dávat pozor…

Lotr2008

Marty Koller: radši se zabývej jinými věcmi, třeba tím, co tě bude jednou živit, toto žere zbytečně moc času. Dnešní mladí jsou bohužel podle me moc nadržení a jenom čumí na …