zjentek

Pokud si celý život dělám co chci, znamená to, že neumím hospodařit se svým časem?

Pokud si celý život dělám co chci a nikdo a nic mě neovlivní, znamená to, že neumím hospodařit se svým časem?

Odpovědi
Themeansar

Je naivní si myslet to že jsme svobodní, vše je zde skrytě manipulováno

elkon

Když děláš co chceš, je patrné, že si na vše uděláš čas, tak jak ti to vyhovuje. Je to tak normální.

zjentek

Themeansar, pro upřesnění, v mým případě nejde o klasický příklad davu.