Kryšpín

Pokud RF zaútočí raketami na ČR za jak dlouho se rozezvučí sirény?

Jako druhý nejvíce nepřátelský stát / po USA / jsou v Kaliningradu připraveny rakety na úder.
Podle mého odhadu to bude rychlovka satelit USA zjistí odpálení raket, předá zprávu do NATA a NATO ostatním spojencům tím okamžikem dáma Černochová vydá pokyn rozezvučet sirény.

Nejlepší odpověď
sabriel

Pokud by v rovině teoretické RF vystřelila z oblasti Kaliningradu hypersonické rakety typu Zirkon směrem na ČR, tak je otázkou zda by se vůbec ty sirény stihli rozezvučet. Je třeba si uvědomit, že by byla velmi krátká doba na jakoukoliv reakci, protože ta raketa se pohybuje 9× rychleji než samotný zvuk z těch sirén. Pokud by RF na tyto rakety instalovali taktické jaderné hlavice, tak veškerou „neodstíněnou“ elektroniku vyřadí z provozu EMP impuls po dopadu první rakety, takže uživateli Drape, za 60 až 120 minut po dopadu už tak maximálně uslyšíme nepříčetně ječící hysterickou ženskou nebo výstřel z hradní kanceláře.

Další odpovědi
Dochy

Stejně nikdo nebude vědět co dělat a kam jít… A než se to lidé dozví, tak už tu budou z Ruska i pěšáci 😉

Drap

Odhadoval bych, že sirény se rozezvučí cca 60 – 120 minut po dopadu.

paul1

Proč strašíte? Je za tím nějaký záměr, či přání?

Kryšpín

Vratit Paul1, zachovejte klid UA již útočí na Moskvu tudíž nelze odhadnout co provede RF.
Jinak máme velmi statečné politiky žádný stát doposud nepověsil Putina v obalu na věšák a já věřím až se vyzbrojíme tak jak to RF zmáčkne okamžitě vystartuje 24 kousků F 35 a budou nastartovány všechny Leopardy.
I když v rakouském tisku bylo uvedeno z Kaliningradu vojenské cíle na Moravě 110 vteřin a v Čechách zásah 120 vteřin / já tomu nevěřím může to být dezolátní zpráva /.

vratit

Dochy,
meleš kraviny, rusofile. Tvojí rudí pánové dostávají na Ukrajině na zádel. Nevím, jak by ta jejich srandovní armáda zvládla logistiku, aby dopochodovala až sem. Šašku.

Kryšpín

Vratit máš pravdu během pár měsíců bude Rus ustupovat až za Ural a příští rok budou na Sibiři pochodovat průvody LBGT.
Jinak ti doporučuji zvýšit odbornost DSM 4 a je to oblast F10 a F19.

Dochy

Proč myslíš, že jsem rusofil ty šašku? Jen hodnotím připravenost české veřejnosti.

vratit

Jdi si přečíst archivní rudé právo a pak si kup roli záchoďáku, na který dnes nemusíš stát frontu, a pak si vytři to rudo v hlavě, co tam máš místo mozku.

Podle tvých pindů jsi asi absolvent výcviku československé socialistické pseudoarmády aka rudé Kanonenfutter.