Rokio

Pokud někoho sexuálně přitahuji draci, jednorožci a gryfové, jedná se o zoofila?

Vždyť to nejsou zvířata, ale mytologické bytosti, které si lidé vymysleli.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Fantazofilie, bestiofilie,… Nevím. S tím se musíš někde poradit. ;) odborníka přes úchylky.

Další odpovědi
podger

Rokio, přeji ti aby jsi si jednoho dne našlo nějakého hodného draka a žili spolu až

Smack

Každej má nějakou uchylku.

Postmaster

Ano, každý je do něčeho veliký blázen, nikdo není normální, už ses podíval dneska do zrcadla?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Disraeli – Drak by potencionálně mohl existovat, kdyby se evoluce vyvíjela jinak.

Disraeli

Kdo tvrdí, že neexistoval. Já jsem zastáncem toho, že jo ;)