jirka F

Pokud návrh projde, budou odpovědi.cz jako diskuzní fórum zdaněné?

Více článek:https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/hamacek-digitalni-dan-bankovni-dan-zkraceni-pracovni-dobw.A190225_103­939_domaci_kop

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, nebude. Odpovědí se návrh netýká.

Další odpovědi
aliendrone

Hmm, „zpěv žíznivého psa“ aneb DALŠÍ dem(ent)okratické plky pro blbečky. Webové servery se nezdaňují, jejich provozovatelé (podnikatelé) však ANO (fyzické i právnické osoby). Domácí digitálně-podnikatelská scéna už pochopitelně zdaněná je, co se týká emerickejch informačních gigantů, tak jednak máme s amíky velice výhodnou smlouvu (výhodnou pro amíky pochopitelně, nikoliv pro nás) o zamezení dvojího zdanění, druhak i kdybychom ji neměli, tak jakou myslíš že máme šanci u nás prosadit něco, co se Washingtonu nebude líbit? ;) :D :D

Nebo to další (vyšší) zdanění „hazardu“ – ó jak se se pravdoláskařská prasátka tetelí blahem! (ve svých povětšinou z ERÁRNÍHO rozpočtu financovaných křesílkách) Hazard je fujky, tak ho JEŠTĚ VÍC zdaníme, to je přeci JASNÉ (a blbečkové jim ještě budou tleskat) :(

Jenže problém je v tom, že už DNES po hospodách obchází „nezávislí“ bookmakeři, kteří díky „systémové nezávislosti“ nabízejí LEPŠÍ kurzy, než zahraniční sázkovky, o českých Fortunách, Sazkách atd. vůbec nemluvím – něktří situaci asi znají. Zvýšení „daní z hazardu“ jednoznačně povede k dalšímu zvětšení podílu „černého sázení“ na trhu a kam to povede moc dobře všichni víme z příkladu v Jůesej (kde je ilegální sázení zcela běžné) – nárůst kriminality a moci organizovaného zločinu, přičemž stát získá leda tak „suché z nosu“ – pokud nepočítám NUTNÉ ZVÝŠENÍ VÝDAJŮ na boj proti kriminalitě.

Tudíž je to jako VŽDY, můžeme se modlit, aby toto typicky dem(ent)okratické kravení příznivců a obdivovatelů havloidního prasosystému neprošlo, protože pokud ano, tak v nejlepším případě to nic pozitivního nepřinese! Jenže spoléhat na to, že přijde „to nejlepší“ je pochybné. Takže se pro jistotu připrav na tu „horší“ eventualitu! ;) .D :D

quentos

  1. Nerozumím otázce, konkrétně části „projde budou“. Co za divný přísudek je „projde budou“?
  2. Žádný server jménem „odpovědí.cz“ neexistuje.

jirka F

Otázka byla položena ve vlaku,takže jsem se plně nesoustředil na PČP a SSČ.