zjentek

Pokud na PC nechám dlouhodobě běžet některé z shorts na YouTube, tak každé opakování se bere jako jedno zhlédnutí?

A za to někdo další pobírá odměnu? Nebo jak to pracuje? Protože takto můžeme založit světovou skupinu pobírající milionový zisky, nebo ne?

Odpovědi
osratykolik

Započítává se jen 4 –5 opakovaných shlédnutí za prvních 24 hodin. Po 24 hodinách algoritmus vyhodnotí zda má tvé sledovaní videa nějakou logickou návaznost s chováním ostatních uživatelů. Pokud by si chtěl zapojit do akce víc počítačů, tak místo statistik sledovanosti vylepšíš bohužel jenom algoritmus.

zjentek

@osratý kolík: Aha 🤷‍♂️