zjentek

Pokud je pravda, že každý má někde svou drahou/druhou polovičku, kde tak je nejlepší začít ji hledat?

Odpovědi
aliendrone

No, jsem už na světě nějaký pátek, ale na tohle jsem doposud nepřišel. Zato mám BOHATÉ zkušenosti v tom, kde ji NEHLEDAT. Tady ti rozum NEPOMŮŽE (beztak víš, že když je ptáček v „bundě“, tak je rozum v …) Ehm, ještě kousek dál – a to ÚPLNĚ, musíš mít prostě ŠTĚSTÍ. ;) :D :D

paul1

Někdy to osud zařídí sám.

Miaa

Pokud to tak je, tak by se ti dva měli najít, kdy a kde člověk nikdy neví, prostě to přijde a pak záleží na tom, říct si ano, to je má druhá polovička, spřízněná duše a s ní budu do konce svého života.

Emulicek03

Podle mě pokud takové něco existuje, tak si Vás to najde samo :)