dust8

Pokud se účastníte nějaké soutěže, tak jaké a jaké si dáváte šance?

Nejlepší odpověď
quentos

Hraju závodně scrabble (dvakrát jsem reprezentoval ČR i na mistrovství světa, ale tam jsem byl rád, že jsem neskončil poslední, ti šílenci umějí slovník nazpaměť… ve Varšavě v r. 2011 mě od posledního místa zachránilo Slovensko, jehož reprezentanta jsem porazil o čtyři body), ale vzhledem aktuální situaci se turnaje už půl roku nekonaly a nebylo ani loňské mistrovství republiky. Prý by mělo být na jaře, tedy co nevidět. Věřím si na první desítku (v ní už jsem byl třikrát, nejlépe sedmý). S trochou štěstí a minimem chyb bych to chtěl dotáhnout do finále – když ne letos, tak někdy příště.

Další odpovědi
Nassin

Pokud se zúčastním nějaké soutěže, dávám si 50:50. Buď vyhraji, nebo prohraji.

aliendrone

Není soutěž jako soutěž. Jedna věc je soutěžení „for funny“ a něco úplně jiného je soutěž „for money“. Tudíž zaujímám naprosto ODLIŠNÝ přístup a od toho se odvíjí i šance. V tom prvním případě jsem DNES (vždycky to tak nebylo) občas i schopen se dopustit takových těch „hloupostí alá Coubertin“, ale ruku na srdce – znáš něco lepšího, než VYHRÁT? ;)
No a v druhém případě je to jasné – pragmatický přístup. Každý zkrátka dělá „to nejlepší“ co může, umí a na co si troufne. ;) :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.