zjentek

Pokud do pole pro otázku vložím porno link, tak tady bude na tapetě viset jak dlouho, než si všimne admin?

No ne, jde o to, že již nebude v mé moci vlákno smazat a taktéž to nebude v moci nikoho z vás. Proč, vysvětlovat netřeba. Haré Krišna 🙏

Odpovědi
Ametyst

Počkáme a uvidíme. 🙂

dnb

Admin se na to rád podívá, nevím, ale kolikrát maže zcela slušné otázky, což mě připadne trošku uvalené. Dle mého názoru je zdejší admin serveru trošku mimo, nechápu že zde toleruje vulgarismus a nadávky, ale otázku, kterou může pochopit zřejmě pouze inteligentní člověk, je pryč. Vymazáno, hotovo, šluz…

Mravenec

Odhaduji 1–2 dny. 🍑 Spíš otázka, jak funguje mazání adminem. Co když musí otázku taky nejdřív rozkliknout?😜

WalterBishop

dělej dej to sem 😁😁😁