dust8

Pokud člověka někdo zasáhne šípem do ramene, tak by jej měl zlomit a nechat v ráně, či jej celý vytáhnout a krvácet?

Odpovědi
kimikono

Tak kdyby už se to stalo tak bych ten šíp zlomila, ale nechal ho tam. Poté bych buď sama jela do nemocnice či zavolala záchranku kde by to pak v nemocnici vytáhli, vyčistili a zašili avšak kvůli tomu aby člověk nevykrvácel či se mu tam nedostala infekce atd. Tak bych to radši nevytahovala a i přes bolest nechala na odbornících toť můj názor