Lgee

Pokud chci vydělat milion dolarů, abych si pak mohl relativně dobře žít, znamená to, že jsem megaloman?

Nebo je to jen vyšší ambice?

DIsraeli – pokud to chce obyčejný bezcenný člověk tak je to ale brutální přeceňování.

Odpovědi
_Bůh_

Tak milion dolarů (20 milionů Kč) má spousta lidí. Spousta lidí v Česku to vydělá i jen za 2–3 roky. Megalomanství to určitě není.

Disraeli

Není to megalomanství ani ziskuchtivost. Megalomanii má člověk, co se vysoce přeceňuje, nadhodnocuje se, nereálně se někde vidí – kde to fyzicky třeba ani není možné nebo vysoce, maniakálně po něčem touží. Je to nemoc, porucha, která těch negativ v sobě zahrnuje víc.
Zdravá ctižádost je naopak dobrá věc.

elkon

Pro obyčejného člověka je to spíš fantazie.

Klobouk

Když budeš dělat přesčasy v Kolbence tak to určitě brzo našetříš. Držím palce