bauerlukin

Existují anglickojazyčné poradny podobné této?

Dobrý den, chtěl bych se registrovat na nějaké anglickojazyčné poradny podobné této. Už jsem byl na redditu, ale nevím proč se mi tam nepodařilo registrovat. Také jsem to zkoušel na Quoře, taky nic. Díky předem, jestli nějaké znáte

Odpovědi
quentos

Na Quoře se mi podařilo se zaregistrovat bez problému. Kde přesně byl problém?
Známá je dále www.answers.com a po zadání něčeho jako „Q&A forum“ do Googlu určitě vyskočí ještě spousta dalších.