12kolemjdouc

Po kolika minutach vas zacne prestavat bavit sex?

Nejlepší odpověď
Disraeli

  1. „zacne prestat“, asi to „nejgeniálnější“ slovní spojení, jaké jsem kdy viděl. ;)
  2. Přestane bavit sex? To je ještě horší, než to předchozí, naprostý protimluv. ;) Sex bavit nepřestane, akorát se dojde do cíle, naplnění, k finále, vyvrcholení. Pak se třeba jede znova a přestane se s ním až dojdou síly, a né proto, že přestane bavit.

Další odpovědi
aliendrone

Neznám chlapa, kterého by přestal bavit sex. Zato znám mraky takových, kteří byli pánbíčkem obdarování chutí na sex, ovšem tímtéž poťouchle zbaveni síly k němu. :(

Pravda, nevím jak to funguje u jiných pohlaví, třeba sexuální aktivity bojových helikoptér (a dalších 70+ pohlaví) jsou pro mě španělskou vesnicí. ;) :D :D

paul1

Sex mne baví i ve vysokém věku, ale bohužel teď už jen teoreticky. -:D

Vit Kouba

Je to o zdraví, nemoci omezují možnost mít sex, lidi co žijí tam kde rostou banány jsou zdraví a tak mají často sex

Zdroj: http://sex.blo­ger.cz/