marci1

Penzisté, za co hodláte „utratit“ tzv. „rouškovné“?

Prezident dnes po „úporných“ jednáních ve smyslu: dát-nedat, komu-nikomu, důchodcům, samoživitelkám ap. podepsal „rouškovné“. 🙂 Za co hodláte tyto „darované“ kačky utratit? Kdo nechce, nechť neodpovídá. Dík. 🙂

„Kepler“ mě upozornil, že chybí jiná možnost. Dík. Sorry, už nelze doplnit. 🙂

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

uspořádám doma techtle mechtle

Kadeřníka nepotřebuji, to celý život zvládá manželka. Diamanty za to žádné nekoupíš, a vše ostatní celkem máme (včetně dostatku roušek a respirátorů, o což se nám postarala vláda 🙂. Tož ty techtle mechtle mi vyšly ještě tak nejoriginálnější. Ale teď mi ještě marci specifikuj, co si pod tím Ty představuješ. Moje manželka je tak ještě na ty techtle, ale ty mechtle už ji nějak nebaví. ;-(

Další odpovědi
Kepler

za nákup diamantů, briliantů ap.

Chybí jiná možnost. Nemáš tip, kde by mohlo koupit diamant max. za stovku/karát?
Ne-e, já si zašiju prašulky pěkně do slamníku a až ten zatracený sputnik zmizí, tak poletím k moři. Nebo aspoň pojedu vlakem do termálů na Slovensko.

Mr. Marek

za potravinové pochoutky a alkohol

Jídla nejni nikdy dost 🙂

jahoda lol

za potravinové pochoutky a alkohol

Arne1

koupím si zásobu roušek na příští léta

Lgee

koupím si zásobu roušek na příští léta

A že jich bude.

jirka F

za potravinové pochoutky a alkohol

Plus si představím Homera Simpsona jak se směje a na sobě má brilianty a zlaté řetízky.

da ny

za potravinové pochoutky a alkohol

Město nám od dubna zvedlo nájemné, vodné stočné a odvoz odpadků, vše cca o tisícovku, tak budu ještě 4 000 Kč v mínusu :)
Na Vánoce a Nový rok koupím kus pořádné „flákoty“ a snad zbyde i na kapří filety
a ovoce :D
Portské, abych mohla zkusit recepty pánů Pohlreicha a Sapíka :D
Amaretto na tiramisu,. No a Rum tuzemský, na pečení a do krémů.
Zbytek doplatím ;)

dudu

za nákup diamantů, briliantů ap.

V předstihu jsme stejným dílem vydotovali rodiny našich dcer. Vyhnuli jsme se tak trapnostem při nevhodném výběru vánočních dárků. Objektivně řešeno se jedná o kapku v moři.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

marci1

Ad: „Jiří Bohumil“:
Po techtlích musí být dycky mechtle. 🙂 Romantika, kytka, svíčky, vínko a mechtle jsou až do rána. Ženu musíš „zromantizovat“. 🙂 ♥

Pepa25

Zrovna včera byla v TV reportáž, jak rekordně vzrostly úspory domácností. Nepochybuju, že většina rouškovného se přesune do štrozochů …

marci1

Možná když jsou ti důchodci dva, ale pokud někdo z nich žije sám, pochybuji, že je ušetří. 🙂 Když žije důchodce sám, jde si vyřídit příspěvek na bydlení, zaplatí byt a něco málo mu zbude na jídlo. ☹

zjentek

Marci, abych si z toho jejich „milodaru“ díky kovídka pořídil vše, co k životu potřebuji a s čím jsem (díky systému odměn črdele) dávno „pozadu“, museli by mně vyplatit aspoň 4× tolik!! Takže nic no, určitě většina důchodců tento obnos stejně jen přistrčí do obálky „šetřím“ ke zbývající trošce a SHÁNÍ DÁL, no… Nic, cucat palec si pome!

Hufnágl

marci1
Nezlob se, ale i když máš anketu vyčerpanou, nemůžu najít kolonku, která by vyhovovala mým potřebám.

marci1

Sorry, chybí tam „jiná možnost“, ale můžeš se nám pochlubit v diskusi. 🙂

Mr. Marek

A co byste si koupila Vy?

marci1

Jako obdivovatelka a pěstitelka orchidejí♥ bych si nakoupila ty nejkrásnější „orchie“. Abych jich měla všude plno a cítila se jako v ráji! 🙂

elkon

Jak je známo, orchideje přináší do domu negativní energii.

zjentek

Marci, ty taky částečně jsou jedovatý.

marci1

Pánové, orchidej je afrodisiakum. 🙂♥
Orchideje mají velmi silný tonizující účinek, a to přesto, že jejich vůně je velmi, velmi jemná, téměř nepostižitelná. Orchidej je pokládána za afrodiziakum. Její šťáva byla v minulosti přidávána do „nápojů lásky“, které měly u žen i mužů vyvolávat erotické vzrušení. 🙂
https://astro­plus.cz/pokojo­ve-rostliny-podle-feng-shui-a-par-astrologickych-rad-na-zaver/

Kepler

Chuj s tym, hlavně že jsou pjekne.

marci1

No ne, tož jasne. 🙂
Chlopiska by radšej na ogrodě pěstovali tabak nebo marienku, že jo? 🙂

Hufnágl

😅✌☝👍