FangRu

Je možné si s tituly v ekonomickém a právním oboru dodělat pedagogické minimum a jít učit?

Chtěl bych se zeptat: v případě, že mám Bc. v ekonomickém oboru – podniková ekonomika se specializací na finance a Ing. v oborech ekonomika a právo – znalectví se specializací na oceňování podniku, je možné po získání pedagogického minima někde učit? Absolvované předměty ve znalectví jsou zde – https://www.vstec­b.cz/wp-content/upload­s/2021/07/DP_NMgr_NZ_K_c­.1.pdf

Nejlepší odpověď
annas

Pokud máte možnost učit na střední škole, ale nemáte základy pedagogiky, je třeba pro získání plné kvalifikace vystudovat doplňující pedagogické studium.

Najděte si VŠ a fakultu, na níž se studium otvírá.

quentos

Vzhledem k tomu, že nezvládáte velká písmena, ba ani formulovat dotaz (do POLE PRO OTÁZKU se píše OTÁZKA), s učitelstvím bych si to rozmyslel.