Rokio

Patřím mezi top 10 nejlepších uživatelů za poslední měsíc?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
paul1

jiná odpověď

Patřím, prostě mne to baví.

Další odpovědi
Daidal

jiná odpověď

*Nejaktivnějších.

Kelt

jiná odpověď

Na jednu stranu tak získáváš body a postupuješ. Otázka, za jakou cenu. Asi se řídíš radou, že kdo hodně mluví, dobře mluví a je za to odměněn. Mimochodem stačí položit denně pár otázek a získat tak 10 bodů, což se mi taky párkrát podařilo. Máš body za aktivitu. To je, že se vezeš s davem jako proud demonstrantů, ale nejsi vůdce, nejsi tvůrčí, nemáš originální myšlenky, nápady, ale třeba se to změní.

elkon

jiná odpověď

Co by mělo být na těch tvých blábolech nejlepšího? Jsi trapný.

CentraG

ano

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.