Kepler

Pánové, jak byste odpověděli na otázku sličné prodavačky „Jaké máte přání?“

Jinou odpověď si zvolte sami, už mi po chybě v zadávání nešlo opravit.

Odpovědi
lolidkanythi

Pozvat vás na večeři. Kdy končíte?

Lgee

Přeskočit pult a políbit vás. Potřebuji ale ponožky.

Nic z výše uvedeného, moc pěkné slečně/dívce bych se bál něco takového říct.

Mr. Marek

Pozvat vás na večeři. Kdy končíte?

Platím!

Arne1

Přeskočit pult a políbit vás. Potřebuji ale ponožky.

Jiří Bohumil

Máte nějaké teplé fusekle pro starce? U televize je mi zima na nohy.

V mém věku by to asi bylo nejtrefnější. A pak bych s napětím čekal, jestli by mi začala vymlouvat toho „starce“. A podle toho bych pokračoval dál. Ale musím dodat, pouze v případě nepřítomnosti manželky. Jinak bych pak večer, u televize, nepotřeboval žádné ponožky a bylo by mi „saktra“ horko i bez nich.:-)

Ale to si dělám pouze srandu, já jsem byl manželce celej, víc jak půl století společnej život věrnej a nikdy bych si jej (myslím tím ten život), nějakým „špásem“, nekomplikoval. 🙂

Justin1

Co mi doporučíte ve výběru ponožek?

Bylo by to něco na ten způsob podle toho, co chci kupovat. Jsem ženatý a své ženě věrný, takže nemám zapotřebí balit prodavačku.

replicator

Máte nějaké teplé fusekle pro starce? U televize je mi zima na nohy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.