Kryšpín

„Osoba, která neovládá svého sexuálního chtíče, nepatří do politiky ani na vedoucí místa.“ Je to pravda, či nikoliv?

Tolik názor lékaře Sigmunda Freuda. Na př. dle historie naši ex předsedové vlády a jejich touhy po změně, pan Paroubek vyměnil ženušku za mladou Petrušku, pan Topolánek, pan Nečas, pan Sobotka a další v menších funkcích i když mimo jiné při jejich vládnutí byl na vrcholu třeba i pan Dalík a jeho Paňdury, sekretářka, co řídila tajné služby a dřela jako kobyla, výhodný prodej OKD a další akce pro blaho národa.

Nejlepší odpověď
Bobek 2

Mnoho jiných chtíčů souvisí s politikou víc než ten sexuální.

Že někteří vyměnili manželku? Nevadí víc, že kromě manželek takto střídají i své názory, sliby, přátele? Že si někdo nechá pomoct od Šloufa do nejvyšší funkce, a pak ho odkopne, pak si nechá pomoct od servilního Soukupa, pak ho zčistajasna odkopne, a tak pořád dokola? Že někdo jeden den chce slučovat ministerstva, ani neví proč, a druhý den už je prý zase slučovat nechce, ale zároveň trvá na tom, aby už natrvalo měla společného ministra? Všelijací Mynářové, Nejedlí, Ovčáčkové, Dalíkové, Janouškové, Tvrdíkové, Kottové a další přízraky nejsou o nic sympatičtější než sekretářka, co dřela jako kobyla.

Na jaké porno se mezitím koukají v soukromí nebo co s kým dělají v posteli, to je mi vcelku jedno. Spíš než sexuální chtíč u politiků a manažerů vadí psychopatie a absence charakteru.

Další odpovědi
dubraro

Jsou u politiků horší věci, než sexuální chtíč. Ten se většinou odehrává mezi ním a milenkou či prostitutkou a nezasahuje do života mnoha dalších lidí, na rozdíl od hlouposti, bezohlednosti, chamtivosti, sociopatie…

zjentek

Určitě je to pravda. Má osoba neovládá svého sexchtíče a jakživ by mě proto nenapadlo, jakkoli ji spojovat s vedoucí pozicí, politikou, školstvím a další postavení pro blaho národa.

Mc Merkurion

… vono nejen politici, herci ale i jiní muži chytnou druhou mízu a vymění manželku …

quentos

Chudák Freud, tys to zase zprznil.