dust8

Opravdu je ČR jedinou zemí, kde se nosí ponožky v sandálech?

Nejlepší odpověď
elkon

Stačí se podívat pozorně např. při sledování zahraničních filmů a zjistíš, že plácáš nesmysly.

Další odpovědi
da ny

Zdaleka ne.
Amíci vedou!
Ponožky v sandálech
Nejstarší důkaz o ponožkách v sandálech byl zdokumentován na archeologickém nalezišti mezi Dishforthem a Leemingem v severním Yorkshiru v Anglii. Nález dokládá, že staří Římané nosili ponožky v sandálech nejméně před 2000 lety
Modní trendy se mění…..
ŠMAJDAT CELÝ DEN V SANDÁLECH A LUFTOVAT, NENÍ ZVYKEM VŠUDE. 😉
Větrat a odřít si nohy, o to každý nestojí 😉
„….uvádí, že ponožky k sandálům se nenosí. Říká, že sandály se obvykle nosí proto, aby noha větrala a ochlazovala se, čemuž ponožky brání. Bohužel** však celý svět vidí na internetu videa s Američany navlečenými v ponožkách a obutými v sandálech.** Takže tito ojedinělí nositelé ponožek zpravidla symbolizují americkou společnost, což je jedna z příčin, proč popularita Ameriky v posledních letech poklesla“ 😛
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Pono%C5%BE­ky_v_sand%C3%A1lech

Emefej

Ne. Viděls někdy japonskou gejšu?

Tonda Káňa

Ty jsi další účet Rokia? Nebo proč tu sakra každý spamuje?! 🤦🏼‍♂️

led

Nie je to pravda,
Česi tak chodia obutí aj v zahraničí. Ale na ich obranu, v žabkách ponožky nenosia.

Čo myslíte, prečo sa začali vyrábať prstové ponožky?
Aby ich Česi mohli nosiť aj v prstových sandáloch a neporušili tak tradíciu rečí závistlivcov voči užívateľom tejto módy.

paul1

Někde jsem četl, že z hygienických důvodů (možnost infekce) jsou ponožky do sandálů doporučované. Stačí nějaká prasklinka na patě a může nastat problém. Výborné jsou tyto:
https://www.na­nosilver.cz/Po­nozky/

led

da ny, tí američania s ponožkami v sandáloch, nie sú to náhodou potomkovia emigrantov z českých zemí? 😁