Alesh

Ono je slovo „šaškárna“ vulgární?

Jsem nevěděl. Je vidět, že to zde posuzují opravdu kompetentní.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nemá cenu se nad tím pozastavovat. Často zde mizí otázky bez jakéhokoliv pochopitelného důvodu, prostě jen tak z plezíru, aby pablb měl radost. Dělej to jako já – duchem chudé prostě ignoruj. Znepokojuje mě jen, že se takoví volové mohou dostat do nebe: blahoslavení budiž duchem chudí, neboť i jejich je království nebeské. Kruci, já radši půjdu do pekla!

Další odpovědi
Edison

Nevim, čemu se divíš. Mě mažou otázky bez jediné vulgarity… Takže nejde o jedno slovo. Jde o příspěvky jako celek. Je tu jeden, kterému se třeba prostě jen nelíbí moje odpověď… nebo se mu nehodí do krámu…

led

Záleží v akom spojení je šaškárna použitá.
Pokiaľ ju použijete v zhode s danými možnosťami a súhlasným názorom čitateľa, môžte dokonca dostať aj palček.
Ale nech vás najsvätejší šaškárnik aliendrone s keplerom a moderátormi ochraňujú, ak váš názor na použitie „šaškárny“ nesúhlasí s názorom nahlasovateľa, alebo admina, či podmienkami likvidačného automatu. V tom prípade o svoj príspevok pridete napriek vyhláseniu Keplera „Nemá cenu se nad tím pozastavovat.“ a môjmu namazaniu masti na spodok chleba pre… tam, kde to neovplyvníme, sa nemá význam rozčuľovať. Ničíme si tým len svoje zdravie. Ak sa mi stane, čo vám a aj sa stáva, tak si pozriem „obušku z pytle ven“ https://www.csfd­.cz/film/7262-obusku-z-pytle-ven/prehled/ a idem ďalej. Pýtate sa na ten chlieb, pre koho je? pre koho? no predsa pre mňa. Dobrú chuť… Klídek…

aliendrone

Jestli si to dobře pamatuji, tak tvůj dotaz byl nějak „Jak dlouho tahle šaškárna potrvá?“ s odkazem na nějakou diskuzi. Za mne v pohodě, já bych to nazval poněkud silnějším termínem. Neodpověděl jsem, jen si v duchu uplivl – zbytečně bych se nad tím rozčiloval a tak jako tak by (v případě, že bych odpověděl) moje odpověď zmizela. :(

V mém případě ovšem zaslouženě (vulgarity, urážky), nicméně jsem si už relativně zvykl na zdejší poměry a obvykle to moc neřeším, podobně jako Kepler. Jen když mám vyloženě mizernou, tak brblám (ne že by to něčemu pomohlo).

Je fakt, že admin už mi párkrát vrátil příspěvek naz5 smazaný nějakým tydýtem, ale přijde mi, že stále platí „nahlášená otázka=automaticky smazaná otázka“, ovšem jak říkám – vidím pokrok směrem k lepšímu, než např. oproti situaci před 18měsíci.

Možná že někomu přišla ta tvá otázka „příliš útočná“? Nebo spíš politickým názorem „nesedla“ mazálkovi, kdoví? Každopádně šel bych také do pekla s Keplerem, ale bojím se, že tam na mě bude čekat Její Excelence, aby mi mé provokace spočítala i súroky. ;) :D :D

hapiky

Já si myslím, že kvůli některým pochybným hodnocením otázek a odpovědí už hodně uživatelů přestalo zde působit.
Někdy i po vzájemných urážkách uživatelů, ale těch bude asi méně.

dudu

Nejsi upřímný. Mám pocit, že jsi to slovo šaškárna dal do souvislosti s koronavirem. Pokud se o někoho ta mrcha otřela a prožil něco podobného, pak se chlapče nediv, že jsi ho vytočil.
https://www.a­azdravi.cz/mel-parametry-hruzy-popsala-sestra-posledni-chvile-44leteho-pacienta-ktery-zemrel-covid-19/?utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=sekce-z-internetu

elkon

Zřejmě to zde kontroluje automat, který má nějaké, pro nás nesrozumitelné zadání.

EMELOUN

Nevím ale my to říkáme pořád takže asi ne.

da ny

Slůvko vytržené z kontextu nic nenapovídá….
Máme svobodu projevu, respektujme tedy, že někomu, se otázka
nebo odpověď nezdá/nelíbí. Zdá se nevhodná či nepravdivá atp.
Buďte nad věcí. Dopřejte a respektujte vyjádření názorů všem
i když třeba nejste s výsledkem spokojen. :)

anonym

Nechápu, přeci pokud otázka není útočná nebo není kyblíkem sprostých slov, tak má zde své místo.

Alesh

Já si od začátku doteď myslím o té chřipce své a nevidím na tom, když má někdo jiný názor nic špatného. Tohle dělali komunisti, že umlčovali jiné názory, i když se jim třeba jen nelíbily.

Edison

Což se z této otázky poznat nedá…

Alesh

@Edizon: já se nedivím, já se ptám a konstatuji.

Edison

Nojo, jenže se ptáš špatně. Podle jediného slova nelze na škodlivost usuzovat. Třeba takové slovo „svině“… V zásadě je to samice od vepře, žejo… Ale…

Alesh

To ostatní byly jen prosté dotazy, čili jediné, co mohlo vadit bylo to slovo „šaškárna“. Takže se ptám dobře.

Edison

Možná si myslíš, že dotaz nemůže být vulgární… Může… Tím si buď jist. A může být taky štvavý a nenávistný. Otazník na konci to nezmění… Takže… neptáš se dobře.

led

Nemusí ísť o samotné slovo „šaškárna“ ale o jeho významovom spojení s ďalším textom

Alesh

cituji text dotazu:
„Může mi někdo racionálně vysvětlit, na co se čeká? Na nulu? A pak jak se objeví jediný nový případ, tak zas všechno zašpérujeme?“

Edison

Aleshi, to ale není ten text. Nemluvě o tom, že tenhle text je dost nenávistný, snižující snahy udržet epidemii pod kontrolou. Já ti tam na to i odpověděl. Nikdo se nesnaží to dostat na nulu, to všichni vědi, že je nesmysl. Jde o to dostat to do stavu, kdy počet aktivních nakažených nebude růst, aby bylo možno uvolnit kapacity nemocnic i pro jiné účely, než je covid. Ale v okamžiku, kdy by v důsledku uvolňování omezení došlo k nepřiměřenému růstu, buď si jist, že „zašpérujeme“, jak říkáš, neb jiné možnosti boje proti covidu, jak jistě víš, nemáme.

Alesh

Jak není ten text? Ctrl C, V… takhle přesně celé jsem to okopíroval, vidím to ve vzkazu, kde mi píšou, že bude posouzen bla, bla, bla.
Nenávistný? Si robíš prču bo co? 🙂 Tak to by tě museli už dávno zašpérovat, protože v tomto stylu píšeš své příspěvky zcela běžně, navíc směrem ke konkrétním lidem.
Však už ty počty jsou minimální, výrazně nižší než třeba u každoroční chřipky. Tak se jen ptám, dokdy budou šaškovat? Stačí se podívat kolem sebe. Tvl, u nás zapáskovaná venkovní dětská hřiště, proboha proč? Beru ta velká, ale i ty pidipískovišťátka mezi barákama, jsou na palici? Kam jako mají ti děti chodit? Atd. Zkrátka část opatření smysl má, část je kravina non plus ultra.

Edison

A kde máš tu „šaškárnu“, na kterou se odvoláváš???

Ty jsi nepochopil, proč ta čísla jsou teď tak nízká, viď… Protože dodržujeme, většinou, nějaká pravidla a nařízení. A nepochopil jsi, že když to dodržovat nebudem, nebo když se všechno zase uvolní, tak že se objeví druhá vlna… ještě horší… ale hlavně, to bude trvat pak mnoooohem dýl, se všemi důsledky. Takže ono kromě dívání se kolem sebe to chce taky zapojit mozeg!! Evidentně vůbec nechápeš, co píší ostatní, včetně mě. Nevidíš si na špičku nosu a to, co píšeš ty chápeš jen velmi omezeně. Vůbec jsi nepochopil, že omezení jsou momentálně tou jedinou věcí, která brání „italskému scénáři“. A jestli si myslíš, že tomu tak rozumíš, jak to, že nejsi v týmu??? Jestli ono to nebude tím, že šířením patogenů vůbec nerozumíš… A přesně kvůli takovým, jako jsi ty, a že jich není tak málo, se klidně může stát, že se to zvrtne a bude nutný zavést omezení stejná, jako v Itálii, Španělsku a jinde, kde se na to vykašlali, nebo se k tomu stavěli stejně, jako ty na vládní úrovni.

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

Tak nejdřív chceš diskutovat nad tím, co je závadného na slově „šaškárna“ a pak sem dáš nějakou podivnou kopii, kde to slovo není. Kdo je tu za arogantního šaška je evidentní.

Edison

Tak se zamysli a zvaž, jestli právě to nebyl důvod k tomu, žýe to někdo smazal → zlehčování, bagatelizace nebezpečí, nabádání k nedodržování nařízení… Tyjo.. jestli ono to nehraničí s trestným činem navádění k trestnému činu.

Alesh

Příspěvek smazán administrátorem.